İngiltere Vize Reddi

Dört farklı ülkeden oluşan Birleşik Krallık, her yıl milyonlarca insanın seyahat ettiği ve turist olarak giriş yaptığı bir ülkedir.

 

Vermiş olduğu vizeler ile insanların seyahat etmesini sağlayan Birleşik Krallık, belirlemiş olduğu kriterler sağlanmadığında ise vize başvurusuna red cevabı vermektedir. 

 

İngiltere vize reddi almamak için İngiltere hükümeti tarafından belirlenmiş olan vize başvuru evraklarını eksiksiz bir şekilde tamamlamış olmanız gerekiyor.

 

Vize için aranan şartlar arasında yer alan mali durumunuzun iyi olması, geçici olarak vize başvurusu yapmış olmanız, verdiğiniz bilgilerin doğru olması gibi kriterleri sağlamanız durumunda İngiltere vize reddi almazsınız.

İngiltere Vize Reddi

İngiltere Vize Reddi

İngiltere tarafından yasaklı ülkeler listesinde yer alan bir ülke vatandaşıysanız vize reddi almanız çok olasıdır.

 

İngiltere vize reddi almamak için yerine getirmeniz gereken en temel şart, seyahatiniz boyunca yapacağınız harcamaları karşılayacak maddi güce sahip olduğunuzu belgelemek. Maddi gücünüz olduğunu belgelediğiniz takdirde vize reddi alma şansınız bulunmuyor.

 

Çalışan biriyseniz çalıştığınız iş yeri ile ilgili belgeleri de sunmanız gerekiyor. Çalıştığınızı gösteren belgeleri sunmadığınız takdirde vize reddi alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü